Los przynosi nam czasem to, co wydaje się nie do udźwignięcia

W życiu Dagmary wszystko układało się tak, jak pragnęła: wspaniały mąż, własna firma, oddani przyjaciele. Do pełni szczęścia brakowało jej tylko jednego.

 

Gdy wydawało się, że marzenia kobiety się spełniają, los postanawia z niej zakpić i odebrać to, co najbardziej kochała. Niespodziewanie, każdy dzień staje się walką z samą sobą i otaczającą rzeczywistością.

 

Z pomocą przychodzą najbliżsi. Dzięki nim Dagmara spróbuje podnieść się z kolan po ciosie, jaki otrzymała.

 

Czy jej się uda? Czy będzie umiała odnaleźć w sobie siłę, by zawalczyć nie tylko o siebie?

Jeśli uwielbiasz poruszające historie o ludziach takich, jak Ty; w książkach szukasz nie tylko rozrywki, ale też okazji do refleksji czy zadumy; jeżeli tak jak Dagmara utraciłaś coś cennego dla siebie i nie umiałaś się po tym odnaleźć, to ta powieść jest dla Ciebie.

 
Otuli Cię niczym ciepły szal i da poczucie wewnętrznego spokoju.
 

A zatem… Nie zwlekaj.
Kup książkę w przedsprzedaży od 9 do 22 maja do północy w promocyjnej cenie lub w pakiecie z niespodzianką!

Kilka słów o Autorce

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, na Uniwersytecie w Białymstoku. Aktualnie mieszka i pracuje w Londynie.
 
Copywriterka, uczestniczka międzynarodowego projektu Kobiecy Challenge, skierowanego do Polek, które chcą się rozwijać i budować swoją markę osobistą.

Regularnie publikuje teksty na portalu „Świat Kobiecej Mocy”. Hobbystycznie prowadzi bloga „Moje myśli ukryte”, gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami na temat otaczającego świata, macierzyństwa i relacji z innymi.

 

Prywatnie, wraz z mężem, wychowuje dwóch wspaniałych synów. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, czytać książki i kolekcjonować herbaty. Nie wyobraża sobie życia bez przyjaciół, pisania i czekolady. Marzy o własnym domu na wsi i rudym kocie.

 

Powieść „Jeszcze będziesz szczęśliwa” to jej debiut literacki.